Hizmetler
Talaşlı İmalat
Talaşlı İmalat Talaşlı imalat (üretim); tasarlanmış bir iş parçasının standartlara uygun olarak projelendirilmiş teknik resmi referans alınarak...
 
tümü »
 
Özel Parça Üretimi
Özel Parça Üretimi Firmaların özel parça maliyeti konusunda son derece tutumlu ve dikkatli olduğunun bilinciyle, özel parça üretim alanında uzman ve deneyimli personellerimizle sürekli hizmet veriyoruz.
 
tümü »
 
 
Kaynak
Kaynak TIG kaynağı ve mikro plazma kaynağından çok daha üstün olan bu teknolojinin avantajlarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
 
tümü »
 
CNC Torna
CNC Torna Bilgisayar desteği ile çalışan torna tezgahları CNC torna tezgâhı olarak bilinmektedir. CNC torna tezgahında temel iki eksen bulunmaktadır.
 
tümü »
 
 
CNC Dik İşleme Merkezi
CNC Dik İşleme Merkezi CNC dik işlemle merkezi sayesinde metal parçaların üzerine desen, oluk, kesim, büküm vb. gibi birçok işlem sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.
 
tümü »
 
Düzlem (Satıh) Taşlama
Düzlem (Satıh) Taşlama Adı üstünde düzlemsel yüzeyleri taşlama amacıyla kullanılan yöntemdir. Bu yöntemde taş dönerken parça manyetik tabla ya da nadiren de olsa vakumlu tabla yardımıyla sabitlenir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB